МЕШКАНЦЮ СУМЩИНИ ВІДМОВИЛИ У ПЕРЕОФОРМЛЕННІ АВТО ЧЕРЕЗ БОРГ

На Сумщині чоловікові, який заборгував перед донькою понад 11 тисяч гривень аліментів, відмовили у переоформленні автотранспортного засобу. Керувалися представники уповноважених органів Єдиним реєстром боржниківhttps://erb.minjust.gov.ua/, після потрапляння до якого громадянину буде відмовлено не тільки у здійсненні будь-яких правочинів, а й у перетині державного кордону.
«Такий інструмент, як публічний реєстр з відомостями про боржників, куди потраплять й неплатники аліментів, є одним із дієвих методів впливу на сумлінність батьків, – розповідає очільниця юстиції Сумщини Ірина Свистун. – Наприклад, на Глухівщині місцевий житель, який накопичив перед донькою Єлизаветою понад 11 тисяч гривень аліментів, не зміг переоформити автомобіль, адже інформацію про неплатника державні виконавці внесли у Єдиний реєстр боржників. Варто зазначити, що після попадання до своєрідногоантирейтингу здійснення будь-якої правочину неможливе, оскільки перед процедурою нотаріуси чи інші державні реєстратори перевіряють інформацію про громадянина у цьому реєстрі».
Керівник обласної юстиції додала, що єдиний вихід, який мав глухівчанин– сплатити дитині всю суму заборгованих аліментних коштів. Тільки після погашення боргу у повному обсязі чоловіку вдалося переоформити машину.

Зображення:

Запис було опубліковано: 24.10.2019 03:00