Прокуратура інформує

Путивльським відділом Конотопської місцевої прокуратури затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно 26-річного мешканця Путивльського району, який незаконно придбав та в подальшому збув особливо небезпечний наркотичний засіб, обіг якого заборонено законом, -канабіс.
Так в ході слідства встановлено, що мешканець Путивльського району за місцем свого мешкання зберігав паперові згортки в висушеному та подрібненому стані, а також цілі висушені рослини, які згідно висновку експертизи містять в своєму складі особливо небезпечний наркотичний засіб, обіг якого заборонено законом, -канабіс. В подальшому, за гроші продав декілька згортків речовини, яка містила в своєму складі наркотичний засіб.
Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 1 ст. 309 (незаконне зберігання наркотичних засобів без мети збуту) та за ч. 2 ст. 307 (незаконний збут наркотичних засобів) КК України. За скоєне йому загрожує позбавлення волі на строк до десяти років з конфіскацією майна.

Запис було опубліковано: 30.10.2019 12:00