До відома мешканців міста !

Путивльська міська рада повідомляє про скликання сімдесятої сесії міської ради шостого скликання, яка відбудеться 29 січня 2015 року о 14-00 у залі засідань міської ради.

На розгляд сесії виносяться питання :

Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку міста Путивль на 2015 рік.

Про місцеву програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства м.Путивль на 2015-2016 роки.

Про затвердження „Положення про цільовий фонд Путивльської міської ради у складі спеціального фонду міського бюджету" на 2015 рік.

Про встановлення батьківської плати відвідування дошкільних навчальних закладів на 2015 рік.

Про умови оплати праці на 2015 рік.

Про міський бюджет на 2015 рік.

Земельні питання.

Інші питання.

Звертаємося до населення, громадськості міста з проханням надавати письмові пропозиції по питаннях, що виносяться на розгляд сесії за адресою: м. Путивль, вул. Леніна, 50, міська рада, з відміткою «на сесію». Запрошуємо бажаючих прийняти участь у роботі сесії.

Запис було опубліковано: 15.01.2015 12:00