МОДА НА ІМЕНА: НАЙБІЛЬШ ВЖИВАНІ ТА НАЙБІЛЬШ РІДКІСНІ ІМЕНА НА ПУТИВЛЬЩИНІ

Коли на світ з’являється нова маленька людина, неминуче виникає питання: яке ім’я дати чадові? У всі часи до вибору імені батьки ставилися з усією відповідальністю, адже саме воно багато в чому визначає риси характеру і долю дитини. До речі, під час реєстрації органами юстиції маленьких громадян, батьки мотивуються не тільки традиціями чи культурою свого народу, ай модою на імена.
Загалом від початку 2019 року в Путивльському районі були популярними близько 10 імен. Серед жіночих імен – Вероніка, Поліна, Софія, Марія, Олександра, серед чоловічих найуживанішими іменами залишалисьАртем, Богдан, Данило, Назар, Олександр. Називали новоспечені батьки своїх дітей й рідкісними та оригінальними іменами. Наприклад, серед дівчат зареєстрували Аріану, Ельвіру, Олівію, серед хлопчиків – Амірана,Арсена, Єлисея.
Варто зазначити, що за 10 місяців 2019 року на Путивльщині народилось 100 малюків, з них 48 дівчат та 52 хлопчиків.

Зображення:

Запис було опубліковано: 15.11.2019 12:00