Про соціальний проект «Ти можеш усе! Можливості безмежні»

До Департаменту соціального захисту населення в Сумській області надійшов лист Міністерства соціальної політики, відповідно до якого Міністерство соціальної політики разом з Громадською організацією «Прометеус» та Асоціацією «Інформаційні технології України» (далі – Асоціація) підписали Меморандум про співпрацю та презентують соціальний проект «Ти можеш усе! Можливості безмежні» (далі – Проект).
Меморандум підписано з метою об’єднання зусиль, спрямованих на реалізацію Програми діяльності Кабінету Міністрів України в рамках цілей Міністерства соціальної політики у сфері підвищення якості навчання людей з інвалідністю і сприяння у подальшому їх працевлаштуванні в ІТ-компанії.
Проект складається з повного циклу надання можливості усім бажаючим особам з інвалідністю навчатись безоплатно на онлайн курсах та по закінченню навчання прийняти участь у конкурсах на вакантні посади в провідних ІТ-компаніях України.
Проект триватиме наступні півроку у кілька етапів. Реєстрація охочих взяти участь у проекті відбуватиметься з 5 лютого 2020 року. Під час реєстрації учасники мають обрати два обов’язкові курси і, за власним бажанням, декілька додаткових курсів.
Навчання розпочинається з 5 березня 2020 року. Навчальний процес триватиме 14 тижнів, ще тиждень – на складання тестів і отримання сертифікатів, а далі – конкурси на вакантні посади.
З метою реалізації цього Проекту доручаємо провести інформаційну роботу за допомогою ЗМІ, соціальних мереж тощо; залучати та вмотивувати до участі якомога більшу кількість осіб з інвалідністю; розмістити інфографіку у громадських місцях (копія додається); створити умови для навчання (виділити приміщення, забезпечити учасників комп’ютерною технікою, доступом до мережі тощо).

Завантажити файли: Poster(1).pdf

Запис було опубліковано: 17.02.2020 02:00