З безробітного - у підприємці. Такою послугою користуються все більше жителів Сумщини

Сумський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості постійно перебуває у пошуку нових форм та методів роботи.
Якщо ви є зареєстрованим безробітним, хочете працювати на себе, прагнете самостійно створити власне робоче місце, маєте хист до підприємницької діяльності, а також чітку бізнес-ідею, то можете долучитися до програми розвитку підприємництва серед безробітних.
Обласна служба зайнятості протягом багатьох років ефективно реалізує активну програму сприяння зайнятості – одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації безробітними підприємницької діяльності.
Ось і цього разу на базі навчального закладу відбувся семінар на тему: «На допомогу підприємцю: нововведення-2020», у якому взяла участь керівник громадської організації «Поступ» Світлана Луценко.
Мета семінару - ознайомити слухачів з нововведеннями, зокрема, впровадження норм податкового законодавства. Працівники Головного управління державної податкової служби в Сумській області разом з представником АБ «УКРГАЗБАНК» ознайомили слухачів з програмою уряду державного кредитування «5-7-9%».
Зустріч пройшла в діловій та конструктивній атмосфері. Слухачі, що навчаються за напрямом «Основи малого підприємництва», та всі бажаючі, отримали новітню і дуже важливу інформацію для їх подальшої роботи.
Нагадаємо: щороку в Україні підприємцями стають тисячі колишніх безробітних. Протягом 2019 року власну справу за сприяння служби зайнятості започаткували 2,4 тис. осіб.Цього року в планах допомогти у започаткуванні власного бізнесу 8,5 тис. безробітним, що в 3,6 разів більше.
До слова: торік на Сумщині власну справу започаткували 80 безробітних - удвічі більше, ніж позаторік. Для відкриття бізнесових проектів їм виплачено більше 2,7 млн грн. У порівнянні з 2018 роком кількість осіб, які започаткували власну справу, зросла на 41, а сума виплачених їм на ці потреби грошей — на 1,6 млн грн.
Найчастіше колишні безробітні відкривають бізнес у сфері торгівлі, професійної та наукової діяльності, ремонту побутової техніки, а також у переробній промисловості та сільському господарстві.Зображення:


Запис було опубліковано: 13.03.2020 02:00
Запис опублікував: -

Авторизація

Увійти