Шановні мешканці м.Путивль!

Путивльська міська рада звертається з проханням відповідально віднестись до заходів карантину. Лише суворо дотримуючись всіх заходів можна убезпечити себе та своїх близьких від захворювання та смертності. Не виходьте без крайньої необхідності в місто. Проводьте співбесіди зі своїми рідними, знайомими та друзями. Обмежте спілкування на час карантину. При здійсненні покупок стежте за тим, щоб не було скупчення у приміщенні магазину. Обов’язково користуйтеся масками. Маски можна пошити за 10 хвилин з бинта та вати. Таку маску можна використовувати багаторазово. Вона переться та прасується.
Доводимо до відома населення, що районною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 17.03.2020 було прийнято рішення скасувати особистий прийом громадян у всіх установах та організаціях та на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2020 № 215 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211» на території Путивльського району було заборонено до 3 квітня 2020 р. роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.
Сьогодні в Путивльській РДА відбулось третє засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому обговорено перші результати роботи.
Так, мобільними групами за участю поліції, органів місцевого самоврядування та Держпродспоживслужби протягом 18-19.03.2020р. проведено рейди щодо виявлення та попередження випадків скупчення людей, закриття торгівельних об’єктів, передбачених у постанові КМУ, проводилась масово-роз’яснювальна робота.
Відсьогодні прийнято рішення про заборону торгівлі на ринках. За роз’ясненням Держпродспоживслужби вирішено залишити торгівлю м’ясом у м’ясному павільйоні середа, субота та неділя при умові проведення постійної дезінфекції, забезпечення продавців захисними масками та рукавичками.

Запис було опубліковано: 20.03.2020 12:00
Запис опублікував: секретар ради - Литвинов Олександр Васильович