ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта

Путивльська міська рада повідомляє, що з метою впорядкування і забезпечення контролю за розміщенням телекомунікаційних мереж, мереж зв`язку та іншого слабкострумового обладнання в житлових будинках та інших об`єктах комунальної власності територіальної громади міста Путивля, було розроблено і виноситься на публічне обговорення проект рішення «Про затвердження Порядку розміщення телекомунікаційних мереж, мереж зв`язку, іншого слабкострумового обладнання в житлових будинках та інших об`єктах комунальної власності територіальної громади міста Путивля» та аналіз регуляторного впливу.
Розробником проекту є виконавчий комітет Путивльської міської ради, поштова адреса: вул. Леніна, 50, м.Путивль, Сумська обл., 41500, електронна адреса: rada-putivl@ukr.net.
Проект вказаного регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу розміщено 16.02.2015р. на сайті Путивльської міської ради http://www.putivl-rada.gov.ua .
Зауваження та пропозиції з даного питання від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються в письмовому виді на адресу Путивльської міської ради та електронною поштою протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення . За додатковою інформацією звертатись за телефоном: 5-41-74.

Запис було опубліковано: 16.02.2015 12:00