До уваги суб’єктів пробації

Путивльський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області переведено на особливий режим роботи з клієнтами в умовах загальнонаціонального карантину!
З 18 березня 2020 року:
-скасовуються групові заходи;
- відсутність транспортного сполучення буде визнаватися поважною причиною неявки на реєстрацію чи для участі в реалізації пробаційних програм за умови неможливості дістатися до органу пробації іншим способом;
- у разі неможливості особистої явки допускається проведення реєстрації шляхом телефонної розмови чи спілкування з працівником пробації з використанням інших засобів віддаленого зв’язку (в тому числі й за допомогою мережі Інтернет).
У разі неможливості прибуття на реєстрацію у зв’язку з введенням карантинних заходів (тимчасове припинення транспортного сполучення) Вам необхідно повідомити про це Путивльський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області на електронну адресу sm14@probation.gov.ua., або особисто за адресою: вул. Першотравнева 86, м. Путивль, Сумська область.
Водночас звертаємо увагу, що встановлені карантинні обмеження не передбачають можливості невиконання обов’язків, встановлених для суб’єктів пробації в рішеннях суду!

Запис було опубліковано: 26.03.2020 02:00