Служба зайнятості оновила покрокову інструкцію електронного подання заяв

У зв’язку з карантином з кожним днем все більше жителів Сумщини звертаються до служби зайнятості. Лише телефоном гарячої лінії обласного центру зайнятості (0542) 68-55-19 з 17 березня по 10 квітняцього року скористалися 300 чоловік.

Найбільше людей цікавлять питання реєстрації у службі зайнятості, виплати допомоги по безробіттю, відвідування центрів зайнятості та філій, отримання довідок тощо.

До вашої уваги оновлена покрокова інструкція електронного подання заяв доцентрів зайнятості, яка значно спрощує цю процедуру.
Усі, хто вже подав документи і з ким зв’язався фахівець служби зайнятості,не повинні повторно нічого надсилати.
На сайті служби зайнятості www.dcz.gov.ua оберіть рубрику «Електронне подання документів» https://is.gd/2efViC та ознайомтесь із загальноюінформацією.
Далі пропонуємо покрокову інструкцію.
Оберіть центр зайнятості, зручний для вашого обслуговування.
Завантажте із сайту дві заяви https://www.dcz.gov.ua/node/3248,https://is.gd/6wW4ph, роздрукуйте їх та заповніть власноруч. Поставте підписта відскануйте заяви. Для цього використовуйте безкоштовні додатки на PlayMarket чи AppStore.
Оформлені заяви додайте як вкладення до е-листа. Надішліть лист на email обраного вами центру зайнятості. Електронні адреси центрів зайнятості тут:https://is.gd/5duk3J
Чекайте відповідь від центру зайнятості щодо ухваленого рішення. Тримайте зв’язок із вашим кар’єрним радником через е-кабінет.
Важливо! У заявах мають бути вказані актуальні номери ваших контактнихтелефонів та поштові скриньки. Надсилайте заяви впродовж дня (з понеділка по п’ятницю) у робочі години.
Бережіть себе і своє здоров’я!Запис було опубліковано: 14.04.2020 03:00
Запис опублікував: -

Авторизація

Увійти