ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста виконавчого комітету Путивльської міської ради 1 категорії з архітектурних питань.

Путивльська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста виконавчого комітету Путивльської міської ради 1 категорії з архітектурних питань.

Претенденти на заміщення вакантної посади спеціаліста виконавчого комітету Путивльської міської ради 1 категорії з архітектурних питань повинні мати вищу освіту відповідного професійного направлення, згідно рівня кваліфікації спеціаліста, магістра, стаж роботи по спеціальності на державній службі не менш 3 років, або стаж роботи в інших сферах не менш 5 років, вільно володіти українською мовою, досконало володіти комп’ютером.

2.Заяви до участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування у газеті.

3.До заяви про участь у конкурсі додаються :
заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками,

Фотокартки розміром 4х6, копія документів про освіту, завірена нотаріально, відомості про доходи та зобов’язання фінансового характеру на себе та членів своєї родини, копія паспорта громадянина України (1, 2, 11 сторінки ).

Запис було опубліковано: 02.03.2015 12:00