ЗАКЛИКАЄМО МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ ДОТРИМУВАТИСЬ ОБМЕЖУВАЛЬНИХ КАРАНТИННИХ ЗАХОДІВ

Питання про вжиття додаткових заходiв щодо протидії поширенню гостроїреспiраторної хвороби COVID-19, спричиненоїкоронавiрусомSARS-CoV-2, на об’єктах, якi продовжують дiяльнiстъ в умовах карантину, розглянуто сьогодні на засіданні районної комісії ТЕБ та НС

Члени комісії прийняли рішення не обмежувати пересування мешканців району та роботу торгівельних закладів на період святкових вихідних за умови дотримання ними вимог постанови КМУ від 10.04.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусомSARS-CoV-2». Населенню наполегливо рекомендовано утриматись від відвідування культових споруд.

Крім того, рішенням комісії вводяться додаткові заходи щодо протидії поширенню гострої респiраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавiрусомSARS-CoV-2, на об’єктах, якi продовжують дiяльнiстъ в умовах карантину, зокрема на об’єктах, якiздiйснюютъроздрiбну торгiвлю продуктами харчування:
1) реалiзацiя харчових продуктiв здійснюється тiльки зареєстрованими операторами ринку харчових продуктів;
2) знаходження на об’єкті торгiвлi не бiльше одного вiдвiдувача на 20 кв.м. торгiвельної площi;
3) наявна можливiстъ забезпечення дотримання вiдстаней мiж покупцями не менш, нiж 1,5 метри;
4) забезпечення достатньою кiлькiстюзасобiв iндивiдуального захисту персоналу, який працює в зонi контакту (зокрема захист обличчя та очей, використання гумових рукавичок), контроль за їx своєчасною замiною (з розрахунку 1 медична маска на 2-3 години роботи) та безпечним видаленням.
Контроль за виконанням рішення комісії покладено на Путивльське відділення Глухівського відділу Національної поліції України в Сумській області.

Запис було опубліковано: 17.04.2020 03:00