Ситуація в області з безробіттям залишається напруженою

Кількістьзареєстрованихбезробітних в Сумській області за минулийтижденьзросла на 1172особи і загалом, на 27 квітня, цей показник сягнув позначки 20,1 тис. осіб, що на 5,3 тис., або на 35% більше, ніж на відповідну дату минулого року, повідомили в Сумськомуобласномуцентрі зайнятості.

Загаломвід початку карантину, тобто з 12 березня по 24 квітня, статус безробітногоотримали 6,6 тис.осіб.Згіднозі статистикою служби, у вівторок,21 квітня, булозареєстровано 336 безробітних, у середу – 273, у четвер - 293, у п’ятницю - 270.
Серед шукачів роботи утримують лідерство жінки – 57,5%, 27,5% - молодь до 35 років; 45% - особи, старше 45 років.
За освітньою ознакою безробітні, які за цей час звернулися до службизайнятості, вищуосвіту мали46%, професійно-технічну- 45%; загальнусереднюосвіту- 9%.
У професійному розрізі переважнубільшістьскладаютьмедпрацівники,менеджери, продавці-консультанти, продавцінепродовольчихтоварів, кухарі, офіціанти, бармени, буфетники. З закінченням опалювального сезону ряди шукачів роботи поповнили сезонні працівники: оператори газових котелень, опалювачі, кочегари.\
Допомогу по безробіттю, станом на 27 квітня, отримали 16,6 тис. безробітних.

Запис було опубліковано: 29.04.2020 12:00