Путивльський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області інформує громадян про послаблення карантину та режим роботи з клієнтами пробації!

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», враховуючи рішення обласної та міської комісії ТБНС, у Путивлі та Путивльському районі запроваджено послаблення протиепідемічних заходів.
З 23 травня автостанція м. Путивль відновила свою роботу.
З 25 травня вийшли у рейси міські маршрутні таксі- відповідно до затвердженого графіку руху та враховуючи Постанову Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 №23 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину у зв`язку з поширенням корона вірусної хвороби (COVID-19).»
Чергові послаблення дають можливість працювати уповноваженому органу з питань пробації за звичним графіком, незмінним поки що залишається дотримання масочного режиму та дотримання дистанції при відвідуванні органу пробації. В зв’язку з відновленням роботи автостанції м. Путивль клієнти пробації мають можливість своєчасно прибути до органу пробації та виконати покладені на них обов’язки.

Бережіть себе і своїх рідних, не панікуйте, користуйтесь тільки офіційними джерелами масової інформації!

Запис було опубліковано: 10.06.2020 12:00