Застосовано примусові заходи медичного характеру

Путивльським відділом Конотопської місцевої прокуратури підтримано обвинувачення у кримінальному провадженні, передбаченому ст. 161 ч. 2 КК України (образа почуттів громадян у зв’язку з їхніми релігійними переконаннями, поєднане з насильством та погрозами) відносно мешканця Путивльського району, який всупереч вимог ст. ст. 24, 25 Конституції України, ч.2 ст. 3, ч. 2 ст. 4 ЗУ «Про свободу совісті та релігійні організації» з метою образи почуттів громадян та перешкоджання їх релігійній діяльності, вчинив сварку, в ході якої нецензурно висловлювався, погрожував фізичною розправою та вимагав припинення діяльності.
Після цього, реалізовуючи свої погрози, наніс удар кулаком в ділянку голови одній з потерпілих, завдавши фізичного болю, але не спричинивши тілесних ушкоджень.
Згідно висновку судово-психіатричної експертизи на момент скоєння злочину обвинувачений страждав хронічним психічним захворюванням, не міг усвідомлювати свої дії та керувати ними. За своїм психічним станом потребував застосування примусових заходів медичного характеру та госпіталізації до психіатричної лікарні.
З урахуванням викладеного, за участі прокуратури судом постановлено ухвалу про застосування примусових заходів медичного характеру у вигляді госпіталізації до закладу з надання психіатричної допомоги.Запис було опубліковано: 30.06.2020 03:00
Запис опублікував: -

Авторизація

Увійти