ІНФОРМАЦІЯ про стан законності та правопорядку у м. Путивль та Путивльськомурайоні за 6 місяців 2020 року

Конотопською місцевою прокуратурою протягом 6 місяців 2020 року вжито ряд організаційно-практичних заходів з метою захисту прав і свобод людини, загальних інтересів суспільства та держави на території району.
Завдяки вжитим скоординованим заходам криміногенна ситуація залишається стабільною.
Протягом вказаного періоду 2020 року Путивльським ВП Глухівського ВП ГУНП в Сумській області зареєстровано 240 кримінальне провадження (в 2019 році - 234).
Зокрема, зменшилася кількість злочинів проти власності - 57 (2019 рік - 88).
За 6 місяців 2020 року процесуальними керівниками Путивльського відділу Конотопської місцевої прокуратури до суду спрямовано 60 обвинувальних актів (з яких 6 з угодами про примирення та 12 з угодами про визнання винуватості), 2 клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру, 1 клопотання про застосування примусових заходів виховного характеру.
Конотопською місцевою прокуратурою й надалі вживатимуться заходи, спрямовані на удосконалення та підвищення ефективності роботи для забезпечення стану законності на території Путивльського району, реального усунення порушень, поновлення прав громадян та захисту економічних інтересів держави.

Запис було опубліковано: 29.07.2020 03:00