Обласна служба зайнятості завжди на зв’язку зі своїми клієнтами

Державнаслужба зайнятості, починаючи з червня минулого року на своєму веб-сайті проводить опитування роботодавців щодо задоволеності наданням послуг.
Так, за період з 12 червня 2019 року по сьогодні в опитуванні взяли участь більше 42 тисяч роботодавців України, в переважній більшості з чисельністю працюючих до 10 осіб.
Майже 600 роботодавців Сумщини теж взяли участь в опитуванні. Жоден з них не вказав на відсутність взаємодії зі службою зайнятості.Навпаки, більшість роботодавців відзначили, що служба є надійним партнером у їх роботі, деякі характеризують свої відносини як ситуативні.
- Приємно отримувати добру оцінку від роботодавців.Ми намагаємося завжди бути з ними на зв’язку. Обопільна затребуваність свідчить про тісну та результативну співпрацю, - говорить директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний. - Зворотний зв’язок з нашими клієнтами, як на мене, має бути постійним.Для того, аби вдосконалювати наші послуги і ставати ще більшклієнтоорієнтованими, на сайті створили опитування для громадян.Google-форма за посиланням: https://cutt.ly/gaXeoUY. Ми прагнемо врахувати всіпобажання і зауваження, а також мотивувати наших фахівців словами вдячності.Як і раніше, коженмешканець області може надіслати електронне звернення із запитаннями: https://cutt.ly/4aZ6bfh. Спеціалістиупродовж 15 робочих днів надішлють письмову відповідь.
Запис було опубліковано: 31.07.2020 03:00
Запис опублікував: -

Авторизація

Увійти