ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта

Виконавчий комітет Путивльської міської ради повідомляє, що з метою врегулювання питання встановлення тарифів на перевезення пасажирів, було розроблено і виноситься на публічне обговорення проект рішення «Про погодження тарифу на перевезення на міському автобусному маршруті загального користування від вул. Червоноармійська (РЕМ) – до с.Пруди для ФОП Фатєєву С.В.» та аналіз регуляторного впливу.
Розробником проекту є виконавчий комітет Путивльської міської ради, поштова адреса: вул. Леніна, 50, м.Путивль, Сумська обл., 41500, електронна адреса: rada-putivl@ukr.net.
Проект вказаного регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу розміщено 12.03.2015р. на сайті Путивльської міської ради http://www.putivl-rada.gov.ua .
Зауваження та пропозиції з даного питання від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються в письмовому виді на адресу Путивльської міської ради та електронною поштою протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення . За додатковою інформацією звертатись за телефоном: 5-41-74.

Запис було опубліковано: 13.03.2015 12:00