Прийшов гості, а в результаті одному зламав ребра, а іншому руку

Путивльським відділом Конотопської місцевої прокуратури спрямовано до суд обвинувальний акт відносно мешканця Путивльського району за обвинуваченням у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 122 КК України (спричинення тілесних ушкодження середньої тяжкості).
Так, мешканець Путивльського району прийшов в гості до колишньої співмешканки, коли та перебувала з новим знайомим. На ґрунті особистих неприязних відносин, приревнував колишню співмешканку, внаслідок чого останній спричинив тілесні ушкодження у вигляді перелому кількох ребер, а її знайомому – осколковий перелом п’ясткової кістки правої руки.
Тепер долю злочинця вирішуватиме суд, адже санкція статті передбачає покарання до 3 років позбавлення волі.

Путивльський відділ Конотопської місцевої прокуратури.

Запис було опубліковано: 30.09.2020 12:00