Виконавчий комітет Путивльської міської ради ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад у виконавчому комітеті Путивльської міської ради:

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ

1.1.Начальників відділів:
1.1.1.Начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури виконавчого комітету Путивльської міської ради.
1.1.2.Начальник відділу з питань соціального захисту та охорони здоров’я виконавчого комітету Путивльської міської ради.
1.1.3.Начальник фінансового управління виконавчого комітету Путивльської міської ради.
1.1.4.Начальник служби у справах дітей виконавчого комітету Путивльської міської ради.
1.1.5. Начальник відділу культури, молоді, спорту та інформаційної політики виконавчого комітету Путивльської міської ради.
1.1.6. Начальник відділу освіти виконавчого комітету Путивльської міської ради.

1.2. Головних бухгалтерів відділів :
1.2.1. Відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури виконавчого комітету Путивльської міської ради.
1.2.2.Відділу з питань соціального захисту та охорони здоров’я Путивльської міської ради.
1.2.3. Відділу фінансового управління Путивльської міської ради.

1.3.Провідних спеціалістів відділів :
1.3.1. Відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури виконавчого комітету Путивльської міської ради:
- провідний спеціаліст - 4 особи
1.3.2. Відділу фінансового управління виконавчого комітету Путивльської міської ради:
а) Бюджетний відділ :
- начальник відділу ( заступник начальника фінансового відділу) – 1 особа;
- провідний спеціаліст – 2 особи

б) Відділ доходів і фінансів:
- начальник відділу – 1 особа
- провідний спеціаліст – 1 особа

1.3.3. Відділу культури, молоді, спорту та інформаційної політики Путивльської міської ради:
- провідний спеціаліст – 3 особи

1.3.4.Служби у справах дітей виконавчого комітету Путивльської міської ради:
- провідний спеціаліст – 1 особа

1.3.5. Відділу освіти виконавчого комітету Путивльської міської ради:
- заступник директора – 1 особа
- провідний спеціаліст – 2 особи

1.3.6. Відділу з питань соціального захисту та охорони здоров’я виконавчого комітету Путивльської міської ради:
- провідний спеціаліст – 4 особи

УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ:
Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії виконавчого комітету Путивльської міської ради такі документи :
– заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування та проходження служби ;
– згоду на збір та обробку персональних даних;
– заповнену особову картку форми П 2-ДС ;
– дві фотографії розміром 4 х 6 см ;
– копію документів про освіту, підвищення кваліфікації;
– декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (NAZK.GOV.UA).
– копію першої, другої та одинадцятої сторінок паспорта громадянина України;
– копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).
ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ :
• освіта вища за відповідним освітньо – кваліфікаційним рівнем спеціаліста або відповідно магістра, відповідного професійного спрямування; для посадових осіб – провідних спеціалістів - освіта вища за відповідним освітньо – кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста або відповідно магістра, відповідного професійного спрямування
Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: м. Путивль, вул. князя Володимира, 50, виконавчий комітет Путивльської міської ради, каб. № 6 тел. 5-41-74.

Заступник міського голови Володимир ВОРОНОВ

Під час проведення конкурсу буде здійснено дотримання всіх протиепідемічних заходів

Запис було опубліковано: 04.12.2020 12:00