ПРО ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ
Виконавчий комітет Путивльської міської ради ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад директора та фахівців КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» виконавчого комітету Путивльської міської ради:

Директор 1
Вчитель-логопед 1
Вчитель-дефектолог 1
Практичний психолог 2
Вчитель-реабілітолог 1

УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ:
Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії виконавчого комітету Путивльської міської ради такі документи :
- копію паспорта громадянина України;
- письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;
- копію трудової книжки;
- копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
- письмову згоду на збір та обробку персональних даних (додаток 1 до Примірного положення про проведення конкурсу на посаду директора інклюзивно-ресурсного центру, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 03 жовтня 2018 року № 1051 ( далі Примірне положення).
Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, має право подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетенції і репутації ( характеристики, рекомендації, наукові публікації та інше) .

ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ :

• освіта вища за відповідним освітньо – кваліфікаційним рівнем спеціаліста або відповідно магістра, відповідного професійного спрямування; для посадових осіб – провідних спеціалістів - освіта вища за відповідним освітньо – кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста або відповідно магістра, відповідного професійного спрямування
Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: м. Путивль, вул. князя Володимира, 50, виконавчий комітет Путивльської міської ради, каб. № 6 тел. 5-41-74.

Заступник міського голови Володимир ВОРОНОВ

Під час проведення конкурсу буде здійснено дотримання всіх протиепідемічних заходів

Запис було опубліковано: 04.12.2020 12:00