Розпорядження Путивльського міського голови № 267 – р - к від 11.12.2020 р.

Про затвердження Порядку проведення конкурсу, Порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування, Порядку прийняття на службу до виконав- чих органів Путивльської міської ради

Відповідно до статті 42, 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 10 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування", керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців", Загальним порядком проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженим наказом Головного управління державної служби України від 08.07.2011 року № 164, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 28.07.2011 року за № 930/19668, Наказом Національного агентства України з питань державної служби від 27.04.2015 року № 87 "Про внесення змін до Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців", зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 14.05.2015 року за № 530/26975, з метою формування дієздатного кадрового потенціалу, залучення на службу в органи місцевого самоврядування висококваліфікованих спеціалістів, вважаю за необхідне:

1. Затвердити Порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування виконавчого комітету Путивльської міської ради (Додаток 1).

2. Затвердити Порядок проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування виконавчого комітету Путивльської міської ради (Додаток 2).
3. Затвердити Порядок прийняття на службу до виконавчих органів Путивльської міської ради ( Додаток 3 ).

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Воронова В.М.

Міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК

Вся інформація розміщена в "Офіційній інформації" розділ "Розпорядження"

Запис було опубліковано: 14.12.2020 12:00