Виконавчий комітет Путивльської міської ради ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад посадових осіб у апараті виконавчого комітету Путивльської міської ради:

1.Начальників відділів:
1.1.Начальник відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Путивльської міської ради.
1.1.Начальник юридичного відділу виконавчого комітету Путивльської міської ради.
1.1.Начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Путивльської міської ради.

2. Провідних спеціалістів відділів :
2.1. Відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Путивльської міської ради:
- провідний спеціаліст - 2 особи
2.2. Юридичного відділу виконавчого комітету Путивльської міської ради:
- провідний спеціаліст – 1особа
- провідний спеціаліст ( на період відпустки основного працівника по догляду за дитиною до 3-х років ) – 1 особа
2.3.Відділу містобудування та архітектури :
- провідний спеціаліст - 1 особа.

УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ:
Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії виконавчого комітету Путивльської міської ради такі документи :
– заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування та проходження служби ;
– згоду на збір та обробку персональних даних;
– заповнену особову картку форми П 2-ДС ;
– дві фотографії розміром 4 х 6 см ;
– копію документів про освіту, підвищення кваліфікації;
– декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (NAZK.GOV.UA).
– копію першої, другої та одинадцятої сторінок паспорта громадянина України;
– копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).
ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ :
освіта вища за відповідним освітньо – кваліфікаційним рівнем спеціаліста або відповідно магістра, відповідного професійного спрямування; для посадових осіб – провідних спеціалістів - освіта вища за відповідним освітньо – кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста або відповідно магістра, відповідного професійного спрямування;
стаж роботи на державній службі не менше 3 років, або стаж роботи в інших сферах не менше 5 років,
вільно володіти українською мовою;
досконало володіти комп’ютером.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: м. Путивль, вул. князя Володимира, 50, виконавчий комітет Путивльської міської ради, каб. № 6 тел. 5-41-74.

Запис було опубліковано: 18.12.2020 12:00