До відома мешканців міста !

Путивльська міська рада повідомляє про скликання сімдесят п’ятої сесії міської ради шостого скликання, яка відбудеться 18 червня 2015 року о 14-00 у залі засідань міської ради.

На розгляд сесії виносяться питання :

1 Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за I квартал 2015 року.

2 Про затвердження міської цільової програми оздоровлення та відпочинку дітей міста Путивль у 2015 році.

3 Про затвердження програми Путивльської міської ради на 2015 рік з мобілізаційної підготовки, призову громадян на строкову військову службу до лав Збройних Сил України, здійснення заходів по цивільному захисту населення та облаштування державного кордону.

4 Про внесення змін до міського бюджету на 2015р.

5 Про внесення змін до Статуту Путивльської житлово-експлуатаційної контори.

6 Про внесення змін до рішення 71 сесії міської ради 6 скликання від 26.02.2015 року «Про продаж шляхом викупу орендованої нежитлової будівлі магазину («Магазин купця А.М.Брянцева») за адресою: Путивльський район, м.Путивль, вул.Кірова, 65 «б».

7 Про передачу в оренду без проведення конкурсу вбудованого нежитлового приміщення, що є комунальною власністю територіальної громади міста Путивль, та знаходиться за адресою: м.Путивль вул.Кірова,45.

8 Про розгляд заяви ФОП Бикова О.М.

9 Про розгляд клопотання ТОВ «Інтеграл».

10 Земельні питання.

11 Різне.