ДО УВАГИ АДВОКАТІВ !

З 01.07.2015 в м. Шостка розпочав роботу Шосткинським місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Діяльність центру охоплює територію Шосткинського, Глухівського, Середино-Будського, Ямпільського, Кролевецького, Путивльського районівта райцентри цих районів. На даний час безоплатну вторинну правову допомогу в центрі надають 12 адвокатів.
Перевагами системи безоплатної правової допомоги для адвокатів є:
- постійне джерело доходу, пристойна оплата послуг. Оплата відбувається регулярно по мірі здачі актів про надання БВПД;
- адвокат самостійно визначає свій обсяг навантаження, що дозволяє займатись не лише справами за дорученням центру а і приватною практикою;
- наявність постійного замовлення, гнучкий графік роботи;
- регулярне безкоштовне підвищення кваліфікації;
- популяризація професійних досягнень;
- реальна участь у резонансних справах.
Усі адвокати, які бажають долучитись до системі надання БВПД можуть звернутись до Шосткинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, що розташований в м. Шостка, вул. Горького,4 для отримання роз’яснення щодо проведення конкурсу з відбору адвокатів для надання безоплатної вторинної правової допомоги .
З повагою,
Директор М.В. Гудіма