Про скликання 1 сесії міської ради 7 скликання

Путивльська міська територіальна виборча комісія повідомляє про скликання першої сесії міської ради сьомого скликання, яка відбудеться 17 листопада 2015 року о 13-00 у залі засідань міської ради.

На розгляд сесії виносяться питання :

1. Про підсумки виборів Путивльського міського голови та визнання його повноважень.
Доповідає: Гуц М.В. – голова Путивльської міської територіальної виборчої комісії.

2. Про підсумки виборів депутатів Путивльської міської ради та визнання їх повноважень.

3. Про встановлення рангу, надбавок та доплат до посадового окладу міському голові Волкову В.В.
Доповідає: Кідіменко С.М.. – начальник загального відділу виконавчого комітету Путивльської міської ради.

4. Про обрання секретаря Путивльської міської ради сьомого скликання.
Доповідає: Волков В.В. – голова Путивльської міської ради.

5. Про постійні комісії міської ради.
Доповідає: Волков В.В. – голова Путивльської міської ради.

6. Про Положення про постійні комісії Путивльської міської ради сьомого скликання.

Запис було опубліковано: 06.11.2015 12:00