Відбулось перше засідання нового складу виконкому

На першому засіданні виконавчого комітету 15.12.2015р. членами виконкому було розглянуто ряд питань. Перш за все було зроблено аналіз виконання плану надходжень та видатків міської ради за 11 місяців 2015 року. В рамках обговорення звіту було порушено питання несплати власниками нежитлових будівель в м.Путивль орендної плати за землю та оголошено їх перелік. "Завдяки" таким нерадивим користувачам бюджет міста втрачає кошти. Також виконкомом затверджено план роботи на 1 півріччя 2016р. Узгоджено питання про організацію торгівельного обслуговування мешканців та гостей міста в передсвяткові дні зустрічі Нового 2016 року та Різдвяних свят. З метою стимулювання питання прикрашення міста нановорічні свята затверджено Положення про міський конкурс «Краще новорічне оформлення балконів та вікон житлових будинків, зовнішніх вітрин і фасадів та прилеглих територій у місті Путивлі», яким передбачено грошову винагороду у 3 номінаціях по три призових місця в кожній. На розгляд сесії міської ради було узгоджено декілька програм, в числі яких Програма соціального захисту, програма підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, Програму благоустрою м.Путивль на 2016 рік, Програма безоплатної правової допомоги населенню міста і т.д.
Дуже гостро постало питання зменшення тарифів на водопостачання та водовідведення. Міський голова Волков В.В. поставив завдання для КП "Путивльміскводоканал" до кінця грудня надати пропозиції щодо скорочення штатів, а відтак і зменшення тарифів.

Запис було опубліковано: 16.12.2015 12:00