Надзвичайне повідомлення

Шановні мешканці міста, керівники підприємств, установ та організацій !
У зв„язку з штормовим попередженням та ситуацією, яка склалася в місті після снігопаду, міська рада просить всіх привести прилеглу територію до будинків, будівель та споруд у належний санітарний стан, а саме - очистити від снігу тротуари та прилеглі території. На даний час в місті проводяться роботи щодо очищення шляхів та тротуарів, де є можливість застосування техніки. Там де це неможливо, згідно законодавства про благоустрій необхідно провести ці заходи власними силами, щоб зунеможливити погіршення ситуації. За даними синоптиків в ніч з 11 на 12 січня очікується погіршення погодних умов, тому просимо організуватись та підтримати місто. Крім того просимо всіх небайдужих путивлян підтримати незахищені верстви населення. На території міста працюють 5 пунктів обігріву, де можна отримати первинну допомогу, прихисток та харчування, в т.ч.:
1. ДПРЧ-15, вул.Благовіщенська (стара назва - Калініна),5, тел.101, 5-42-08
2. Районна лікарня, вул.Глухівська (стара назва - Куйбишева),1, тел.103, 5-18-07
3. Терцентр соціального обслуговування, вул.Курська (стара назва - Кірова), 93, тел.5-22-51
4. Управління соцзахисту населення Путивльської РДА, вул.Курська (стара назва - Кірова), 95, тел.5-42-97
5. Центр позашкільної роботи, вул.Курська (стара назва - Кірова), 73, тел.5-42-97.
На базі Путивльської райдержадміністрації створено штаб, який контролює та координує ситуацію в районі. Всі звернення можна направляти за тел. чергового 5-27-60.

Запис було опубліковано: 09.01.2016 12:00