Про скликання чергової 18 сесії міської ради

Путивльська міська рада повідомляє про скликання вісімнадцятої сесії міської ради сьомого скликання, яка відбудеться 29 вересня 2016 року о 10-00 у залі засідань міської ради.

На розгляд сесії виносяться питання :

1. Про затвердження договорів.

2. Про виділення коштів на проведення поточного ремонту системи зливових вод по вул. Гузеєва у м.Путивль.

3. Про виділення коштів на святкування Дня міста Путивль.

4. Про виділення коштів на проведення поточного ремонту тротуару на мосту по
вул. Богдана Хмельницького (стара назва Комсомольська) в м.Путивль.

5. Про виділення коштів на проведення поточного ремонту тротуару до пам`ятки архітектури «Городок» в м.Путивль.

6. Про виділення коштів на проведення ямкового ремонту автодороги по вул. Кролевецька в м.Путивль.

7. Про виділення коштів на проведення ямкового ремонту автодороги по просп. І.Путивльського в м.Путивль.

8. Про виділення коштів на проведення поточного ремонту металевої огорожі на підході до пам`ятки архітектури «Городок» в м.Путивль.

9. Про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік.

10. Земельні питання.

11. Інші питання.