За матеріалами 18 сесії міської ради

29.09.2016р. в міській раді відбулась чергова 18 сесія ради. На зазначеному засіданні було вирішено питання фінансування ряду об’єктів благоустрою міста. Так депутатами було виділено кошти на:

- проведення поточного ремонту системи зливових вод по вул. Гузеєва
- проведення поточного ремонту тротуару на мосту по
вул. Богдана Хмельницького (стара назва Комсомольська)
- проведення поточного ремонту тротуару до пам`ятки архітектури «Городок»
- проведення ямкового ремонту автодороги по вул. Кролевецька (в районі комунального ринку)
- проведення ямкового ремонту автодороги по просп. І.Путивльського
- проведення поточного ремонту металевої огорожі на підході до пам`ятки архітектури «Городок»
- придбання та встановлення люків на водопровідні та каналізаційні мережі
- проведення поточного ремонту покрівлі будівлі дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №4.

Кошти бюджету було виділено також на надання матеріальної допомоги мешканцям міста на лікування, на святкування Дня міста, на забезпечення видатків на виплату компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги, на придбання паливно-мастильних матеріалів для Путивльського відділення поліції ГУНП в Сумській області.

Як завжди були розглянуті земельні питання

Запис було опубліковано: 05.10.2016 12:00