Про скликання 19 сесії міської ради 7 скликання

Путивльська міська рада повідомляє про скликання сімнадцятої сесії міської ради сьомого скликання, яка відбудеться 27 жовтня 2016 року о 10-00 у залі засідань міської ради.

На розгляд сесії виносяться питання :

1. Про затвердження договорів.

2. Про виділення коштів з міського бюджету на виплату матеріальної допомоги мешканцям міста.

3. Про внесення змін до рішення третьої сесії 7 скликання від 25.12.2015р. «Про затвердження структури і граничної чисельності апарату та виконавчого комітету міської ради».

4. Про виділення додаткових коштів на придбання дитячих майданчиків.

5. Про розгляд звернення КУ Путивльської районної ради Путивльська центральна районна лікарня щодо виділення коштів.

6. Про виділення коштів на виготовлення проекту: «Внутрішнього водопостачання та каналізації гуртожитку по проспекту Іоанна Путивльського, 95 в м. Путивль Сумської області».

7. Про виділення коштів на проведення поточного ремонту приміщення (тамбуру, коридору) адмінбудівлі Путивльської міської ради.

8. Про виділення коштів на проведення поточного ремонту автодороги по вул. Князя Володимира (від вул. Свободи до вул. Дружби) в м.Путивль.

9. Про встановлення дати святкування Дня міста Путивль.

10. Про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік.

11. Земельні питання.

12. Інші питання.