За матеріалами 19 сесії міської ради

27.10.2016р. в міській раді відбулась чергова 19 сесія ради. На зазначеному засіданні депутатам ради було представлено звіти про виконання міських програм за 9 місяців 2016р. , які депутатами розглянуто та прийнято до відома. Крім того депутати виділили кошти на : придбання дитячих майданчиків, Путивльській ЦРЛ - для закупівлі компонентів крові, контейнерів для взяття крові - 5000 грн. та для обстеження донорської крові – 5000 грн., виплату матеріальної допомоги мешканцям міста, виготовлення проекту: «Внутрішнього водопостачання та каналізації гуртожитку по проспекту Іоанна Путивльського, 95 в м. Путивль Сумської області», проведення поточного ремонту приміщення (тамбуру, коридору) адмінбудівлі Путивльської міської ради, проведення поточного ремонту автодороги по вул. Князя Володимира (від вул. Свободи до вул. Дружби). За поданням міського голови Волкова В.В. рішенням сесії встановлено дату святкування Дня міста Путивль щороку 03 жовтня, приурочивши її до дня відзначення святого благовірного князя Іоанна Путивльського.

Запис було опубліковано: 04.11.2016 12:00