Путивль розташований у дивовижно мальовничій місцевості. Подібно більшості давньоруських міст, він виник на високому березі річки Сейм на декількох пагорбах, які розділені глибокими ярами. Це стародавнє місто зіграло важливу роль в історії Русі. У ряді інших давньоруських фортець він надійно захищав південні кордони російської землі від спустошливих набігів степовиків, а в середні віки - від нападів литовських феодалів, польської шляхти, кримських татар.

 У часи Великої Вітчизняної війни на Путивльщині був сформований партизанський загін під керівництвом С.А. Ковпака та С.В. Руднєва. Вже до середини війни загін перетворився на Сумське партизанське об'єднання з 24 загонів і 127 груп загальною чисельністю 18 тисяч партизанів. Зараз у Спадщанському лісі розташовується Музей партизанської слави - відновлені землянки оперативних груп, мінерів, штабу, партизанська кухня і санітарна частина, невеликий музей військової техніки.

  До Путивля варто завітати - показати дітям історичні місця нашої Батьківщини і помилуватися її архітектурними пам'ятками і природними красотами.

Авторизація

Увійти